Nabídka masáží

Masáže:

Těhotenská masáž (45/60 min)

-Masáž těhotných žen je velmi jemná, relaxační a bezpečná. Blahodárně působí na bolesti zad, šíje a nohou. Pravidelné masáže jsou skvělým způsobem relaxace a posilují a harmonizují maminku i dítě. 

Párová masáž (60/90min)

-Dopřejte si relaxaci ve dvou. Ať už s partnerem/kou nebo jen s kamarádem/kou. U nás v salonu se můžete nechat hýčkat dohromady. Možno vybrat ze všech druhů masáže. 

Šíje  (20 min)

Záda (30 min)

Záda + šíje (45 min)

Záda + nohy (50 min)

Horní končetiny (40 min)

Dolní končetiny (40 min)

Masáž přední poloviny těla (60 min)

- hrudník, ruce, břicho, nohy

Masáž zadní poloviny těla (60 min)

-šíje, záda, hýždě, nohy

Celková masáž (90 min)

Breussova masáž (45 min)

-Jde o jemnou, citlivou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a tak je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů. 


Anticelulitidní masáž (formování postavy)

 Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.


Aromatické relaxační masáže:

Meduňkovo-citronová celková masáž 

Levandulová celková masáž 

Mandarinková celková masáž 

Kokosová celková masáž 

Pomerančová celková masáž  

Skořicová celková masáž