O mně

Na stránkách Kosmetika a Wellness a Vitální senior se o mě a mém projektu můžete dozvědět více.


Projekt seniorům

Projekt, který je o lidech

Tento projekt vznikl spontánně. Chci pomoci a v rámci Vánoc udělat seniorům hezký den. Dopřát jim služby, které si nemohou dovolit finančně a nebo díky zdravotnímu stavu nesmějí opustit domov. To, co jim nejvíce chybí nejsou materiální věci, ale dotyk, milý úsměv a vřelé povídání. Celý projekt bude realizován lidmi, kteří vloží svůj čas a chuť pro druhé něco udělat bez nároku na jakoukoliv odměnu. Největším útěchou a zahřátím u srdíčka bude pocit, že tento projekt měl smysl, že se nám podařilo vyplnit trochou lásky místo v jejich srdci. Každá věc, kterou dělá člověk pro druhé má smysl! Velice si Vaším pomoci Vás všech a děkuji, že do toho jdete se mnou. 


Je mi 29 let. Jsem vystudovaná zdravotní sestra. V roce 2008 jsem ukončila maturitní zkouškou studium na Střední zdravotnické škole v Děčíně. Poté jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem si o pár let později udělala rekvalifikační kurz na relaxační a sportovní masáže v Dexter Academy. 

Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem a pracovat ve zdravotnictví. Postupem času jsem se dostala až k masážím. Líbí se mi rozmanitost tohoto oboru. Nemusí se vždy jednat o řešení problémů spojených s bolestí svalů, ale naopak masáže mohou působit jako prevence a uvolnění nejen svalové, ale i duševní.

Jsem profesionální masérka a najdete mě v salonu na Břevnově, kde se Vám budu ráda věnovat i ve večerních hodinách a o víkendu.  Navíc jsem i mobilní což znamená, že za svými klienty dojíždím. Mnoho jich totiž v poslední době dává přednost masáži ve vlastním prostředí, což má spoustu výhod. 

  • nemusíte nikam chodit
  • užíváte si pohodlí vámi zvoleného prostředí
  • po masáži můžete dál relaxovat či odpočívat


Ráda Vás navštívím:

  • v domácím prostředí
  • v salónu
  • v kanceláři
  • na podnikové akci
  • v regeneračním centru


Také působím jako lektor pro EduSpa College v Praze.


Záleží mi na Vašem přání a plně respektuji Vaše potřeby a požadavky. Vždy se dá indiviuálně vše upravit nebo domluvit. Všechny typy masáží se dají kombinovat i prodloužit.

Budu se těšit na naše setkání.

Masáže VJ - Veronika Jarolímová